MyBB Depo Forum
Square Temasi - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: MyBB Grafik & Tasarım Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-grafik-tasarim-deposu-forumu)
+--- Forum: MyBB 1.6 Tema Deposu (https://mybbdepo.com/mybb-1-6-tema-deposu-forumu)
+--- Konu Başlığı: Square Temasi (/square-temasi-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3

Cvp: Square Temasi - Screwy - 14-12-2013

Tema güzelmiş hoşuma gitti. Dosya ek'e eklendi. Gülümseme

Cvp: Square Temasi - ahmtkfl - 22-12-2013

Foruma ekledim bunu ama site logosu vs resimsiz oldu ve postbitteki yazılar yok oldu nasıl düzelteceğim?

Cvp: Square Temasi - musaemre42 - 22-02-2014

ya bir sorun var konular kısmında yorum yoksa falan resmi gözükmüyor degişik bir simge gözüküyor böyle ortada kagıt var kagıtın bi ucu kesilmiş gibi yardımcı olur musun

Cvp: Square Temasi - lantis - 02-03-2014

Arkadaşlar ben bu temayı kurdum ancak siteye girince bi müdet sonra hiçbirşeye tıklanmıyor. Sorun neden kaynaklanıyor bilmiyorum yardım edebilecek varmı?

Cvp: Square Temasi - eksewest - 29-11-2014

Arkadaşlar tema türkçeleştirmek çok zor bişe değil. Bende yaptım dün aynı şekil. Redmad bir hata yapmışsın, mesaj editörü gidiyor. Öyle lütfen tam bir şeyler yapamadan editledim diye sağda solda gezinmeyin. Girerim şablonlara tek tek düzenlenmiş alanlarda atıyorum About yazan yeri bulurum Tittle'da Hakkında yazarım. Al sana çeviri Göz kırpma

Tema işin çeviriyorsanız yapıyorsanız adam gibi yapın...

Cvp: Square Temasi - Caxing - 29-11-2014

(29-11-2014, Saat:16:11)eksewest Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar tema türkçeleştirmek çok zor bişe değil. Bende yaptım dün aynı şekil. Redmad bir hata yapmışsın, mesaj editörü gidiyor. Öyle lütfen tam bir şeyler yapamadan editledim diye sağda solda gezinmeyin. Girerim şablonlara tek tek düzenlenmiş alanlarda atıyorum About yazan yeri bulurum Tittle'da Hakkında yazarım. Al sana çeviri Göz kırpma

Sürekli çevirdiği için gözden kaçırmış olabilir.

Cvp: Square Temasi - ReDMaD - 29-11-2014

(29-11-2014, Saat:16:11)eksewest Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar tema türkçeleştirmek çok zor bişe değil. Bende yaptım dün aynı şekil. Redmad bir hata yapmışsın, mesaj editörü gidiyor. Öyle lütfen tam bir şeyler yapamadan editledim diye sağda solda gezinmeyin. Girerim şablonlara tek tek düzenlenmiş alanlarda atıyorum About yazan yeri bulurum Tittle'da Hakkında yazarım. Al sana çeviri Göz kırpma

Merhaba,

beni güldürdünüz. Karizmatik Gülümseme
Hazir türkçe çevrilmiş temayi alıp ben çevirdim diyen cok. Farkindaysan buradaki tema 1.6 icin, sizin yazdiginiz footer bölümü 1.8 versiyon'da mevcut.
Temada sorun yoktur. %100 Türkce garantisi vermiyorum, isteyen kullanir istemeyen kullanmaz bu kadar basit. Süper

Cvp: Square Temasi - eksewest - 30-11-2014

Footer kısmından kastım, şablonlara girip yerleri düzeltmek zor değil.

İndexi, Ana Sayfa yazarsan temada Ana sayfa şeklinde zaten türkçeleştirirsin. Bence yeniden göz at 1.6 içinde hata var.
İyi forumlar dilerim.