MyBB Depo Forum
Dünya devi markalardan yönetici/kurucu düzeyindeki kişilerin servetleri - Baskı Önizleme

+- MyBB Depo Forum (https://mybbdepo.com)
+-- Forum: Webmaster Deposu (https://mybbdepo.com/webmaster-deposu-forumu)
+--- Forum: Teknoloji & İnternet Haberleri (https://mybbdepo.com/teknoloji-internet-haberleri-forumu)
+--- Konu Başlığı: Dünya devi markalardan yönetici/kurucu düzeyindeki kişilerin servetleri (/dunya-devi-markalardan-yonetici-kurucu-duzeyindeki-kisilerin-servetleri-konusu.html)

Dünya devi markalardan yönetici/kurucu düzeyindeki kişilerin servetleri - rayray93 - 26-05-2015

Dünyayı neredeyse hükmü altına alan markaların yönetici/kurucu düzeyinde bulunan kişilerden, Servetlerine dair bilgiler.

Cvp: Dünya devi markalardan yönetici/kurucu düzeyindeki kişilerin servetleri - falanfilan1 - 26-05-2015

Banlayın su arkadası yetkililer. Reklam yerine çevirdi forumu kalitesiz videoları ile.

Cvp: Dünya devi markalardan yönetici/kurucu düzeyindeki kişilerin servetleri - rayray93 - 26-05-2015

(26-05-2015, Saat:18:12)falanfilan1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Banlayın su arkadası yetkililer. Reklam yerine çevirdi forumu kalitesiz videoları ile.

Kardeşim senin millet ile alıp veremediğin ne? Ben uğraş veriyorum bir video hazırlayıp paylaşıyorum (Senin gibi milletin emeğini kötüleyip post kasmadan yapıyorum) sen gelip banlayın diyorsun.

Şunu da bilmeni isterim hiçbir içerik reklam amaçlı hazırlanmaz. Amacım sizlere videoyu keyifle izletmek olmadıktan sonra anlamı ve keyfi kalmıyor o videonun. Bu emeksiz ise diğer videolarımı izle kardeş.

Cvp: Dünya devi markalardan yönetici/kurucu düzeyindeki kişilerin servetleri - falanfilan1 - 26-05-2015

(26-05-2015, Saat:18:54)rayray93 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-05-2015, Saat:18:12)falanfilan1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Banlayın su arkadası yetkililer. Reklam yerine çevirdi forumu kalitesiz videoları ile.

Kardeşim senin millet ile alıp veremediğin ne? Ben uğraş veriyorum bir video hazırlayıp paylaşıyorum (Senin gibi milletin emeğini kötüleyip post kasmadan yapıyorum) sen gelip banlayın diyorsun.

Şunu da bilmeni isterim hiçbir içerik reklam amaçlı hazırlanmaz. Amacım sizlere videoyu keyifle izletmek olmadıktan sonra anlamı ve keyfi kalmıyor o videonun. Bu emeksiz ise diğer videolarımı izle kardeş.

Uzun zamandır youtuber'lık yapıyorum zaten, ve her videomu ''izlerler'' diye koymuyorum en azından. Birde post kasma mevzusu var. Post kasınca elimize ne geçiyor ki ben kasayım onu anlamadım ? Reklamını git gereksiz forumlarda yap, zaten forumda ilgilenen yönetici dahi yok.

Cvp: Dünya devi markalardan yönetici/kurucu düzeyindeki kişilerin servetleri - rayray93 - 26-05-2015

Ben videolarımı prim için koymam. Kendi keyfim için uğraşmaya da değmez.
İnsanlara hatasını(varsa) belirteceğine herkese dil çıkartıyorsun. İnsanlara destek olmaktan anladığınız yok, Yöneticiden destek beklemeyin.

Cvp: Dünya devi markalardan yönetici/kurucu düzeyindeki kişilerin servetleri - falanfilan1 - 27-05-2015

(26-05-2015, Saat:23:44)rayray93 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben videolarımı prim için koymam. Kendi keyfim için uğraşmaya da değmez.
İnsanlara hatasını(varsa) belirteceğine herkese dil çıkartıyorsun. İnsanlara destek olmaktan anladığınız yok, Yöneticiden destek beklemeyin.

Reklam yapıyor destek ver diyor, nasıl bir kafa anlamadım ne içtinde geldin arkadaşım ? yaptıgın tek sey mybb forumunda kalitesiz videolarını paylaşmak. Gidip bununla ilgili bir forumda paylas tamam diyeyim. Hadi 1 kere paylas bende paylasmıstım önceden. Ama yüklediğin videoları tek tek buraya atmakta neyin nesi ?

Cvp: Dünya devi markalardan yönetici/kurucu düzeyindeki kişilerin servetleri - rayray93 - 27-05-2015

Kardeşim kanalımda 10 tane video var eğer amacım reklam olsaydı hepsini atardım. Amacım biraz forumu canlandırmaktı, Genel bakışta konu halen duruyor görüyorsan. MyBB ile ilgili şeyler paylaş dersen 6 yıldır Mybb kullanıyorum sıkıntı değil. Ama videolara kalitesiz diyeceğine kötü yönlerini söylersen daha çok yararı olur.